ואקום קומפקטי לשאיבת שעוות אוזניים

ואקום קומפקטי לשאיבת שעוות אוזניים

ואקום קומפקטי לשאיבת שעוות אוזניים

* סוף סוף הופיע "מנקה האוזניים האישי" החדש והמעשי! שעווה אוזניים עקשנית המחוברת לקיר האוזן ניתנת גם לנער ולשאוב, כמו שואב אבק. האטרקטיביות של המכונה חזקה מאוד אך הצליל המוטורי שקט. הקצה הקדמי משתמש בראש יניקה רך והוא בטוח יותר ובטוח יותר לשימוש.
* מעוצב על פי מרחק האוזן הפנימי הממוצע (2.5 ס"מ) לכל אדם, כך שאנשים מבוגרים יכולים להשתמש בו בביטחון. לא רק מבוגרים, אלא גם ילדים ששונאים אוזניים ערלות יכולים להשתמש בה. ניתן להסיר את החירשות הנשאבת בקלות וניתן גם לנקות את זרבובית יניקה הקצה.
* לחישה מאושרת בזמן הצ'אט, המכונה רוטטת באוזן, ונוח מאוד לעסות את האוזן בעדינות. העיצוב הקומפקטי יכול לשמש גם במהלך נסיעות ונסיעות עסקים. תכונות:  1. שעווה אוזנית חשמלית מקצועית, ספיגה מהירה של קרמיקה באוזן, שאיפת לכלוך תוך שאיפת תא הלכלוך של המכונה 2. שימוש בעיצוב חומר אלסטי בגודל 2.5 ס"מ להגנה על האוזן, לא יפגע בעור התוף, בטוח ואמין 3. קומפקטי ו קל לשימוש, נסיעות ביתיות חיוניות 4. הגדר שני ראשים רכים, קלים לניקוי, קלים להחלפה האריזה כוללת: 1* מארח מנקה 2* ראש יניקה 1* מברשת ניקוי 1* קופסת פלסטיק שקופה (ללא סוללה)

מחיר המוצר  : 19.2 ₪

  •  אחריות : קניה בראש שקט: מכס ושאר המסים – עלינו!

  •  זמן אספקה : 21  ימי עסקים

  •  מחיר משלוח : חינם!

5/5
קטגוריות
לדרג בבקשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Translate »